• 0216 470 95 79 - 0532 470 47 51

Acıbadem vaillant servisi

Acıbadem vaillant servisi

Teknik servisimiz sizin için acıbadem ilçesindeki şübemiz ile kombi, klima arıza tamir bakım servisliği yapmaktadır. Çok uzun senelerdir en iyi bildiğimiz işi yani vaillant kombi tamiri yapıyoruz. Bizi aradığınız taktirde kısa süre içerisinde bakım ve tamir ekibimiz kapınızda olacaktır.

Acıbadem Vaillant Servisi  kombi cihazlarının tamirini ve rutin yıllık bakımını profesyonel anlamda yapmaktadır.  Satılmak ta ve kullanılmakta olan Kombi cihazlarına özel olarak servis hizmeti teknik servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Isıtma sistemlerinin arıza çözümünde hızlı sonuç almak için bizi aramanız yeterlidir. Çünkü biz en profesyonel kombi teknik servislik yapan kuruluşlardan bir tanesiyiz.

Teknik hizmet birimimiz almak istediğiniz kombi arızasında Acıbadem Vaillant  Servisi ile başarılı biçimde kaliteli hizmeti siz halkına sunmaktadır. Kombi bakımı son derece önemli bir daldır bilgi ve becerisi olmayan şahıslara müdahale ettirmemeniz gerektiğini size hatırlatmak isteriz. Can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmayın! Uzman tekniker ve teknisyen ile çalışmanız önerilmektedir.

Kombiniz de sık karşılaşılan şikayet in başında kalorifer kısmı çalışır banyo ve lavaboya sıcak su gelmiyor şeklinde veya kombi çok sesli çalışıyor yakıt sarfiyatı arttı doğalgaz faturası yüksek gelmeye başladı şikayetlerdir. Acıbadem Vaillant Servisi  bu ve bunun gibi arızalı kombileri kısa zaman içerisinde yapmaktadır.

Acıbadem Vaillant Servis sadece arıza için değil rutin olarak senede veya altı ay içerisinde kombinize bakım yapmaktadır. Bakımı yapılan kombi tasarruf demektir. Güvenli ısınma demektir. Sizde Acıbadem halkı olarak cihazınıza bakım ve baca temizliğinde teknik servisimizi armanız yeterlidir. Bakımlı kombi demek uzun ömürlü az yakan konfor sağlayan demektir. Önemli hususlardan biride Kalorifer peteklerinin içerisinde zamanla çamur ve kirlenmeler meydana gelir bu kirlenme evin ısınmasına çok fazla engel olmaktadır. İlaç ve makine bir saat yıkanması sislere çok şey kazandırır. Petek yıkanmasını dört yılda bir önermekteyiz.

Peki biz Vaillant Acıbadem Servisi olarak cihazınız arızalandığında ve bizi aradığınız da nasıl bir yol izliyor . Teknisyen çalışanımız ilk olarak size şikayetinizi sorar kombi ile alakalı nasıl bir sorunla karşılaştığınızı anlar ve o iş ve parça üzerine yoğunlaşarak arıza bulma yoluna gider. Arızalı durum ve parça için size bilgi verilir kabul ederseniz işleme devam ederek kombinizi tamirini gerçekleştir. Acıbadem Vaillant Servisleri hızlı ve kaliteli sonuçlar ile size teknik servis hizmeti vermektedir.

Acıbadem Vaillant Servisimiz Hizmet sınırları aşağıda bulunan harita kısmında belirtilmektedir.

 

kombiklimaservisii

Mesajınızı bırakın