• 0216 470 95 79 - 0532 470 47 51

Ataşehir Vaillant Servisi

Ataşehir Vaillant Servisi

Tüm vaillant cihazlarına Ataşehir ilçesinde servis imkanımız bulunmaktadır. Kombinizde meydana gelen arızalar canınızı sıkmasın profesyonel teknik servisiniz bir telefon ile hizmet vermek için kapınıza kadar hemen gelecektir. yukarıda belirtmiş olduğumuz iki adet telefon numarasında hangisini isterseniz arayabilirsiniz. Arıza kaydını gece gündüz alabilmekte ve taleplerinizi karşılamaya gayret sarf etmekteyiz.

Ataşehir Servisi vaillant kombi cihazlarının tamirini ve rutin yıllık bakımını profesyonel anlamda yapmaktadır.  Satılmak ta ve kullanılmakta olan Kombi cihazlarına özel olarak servis hizmeti teknik servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Isıtma sistemlerinin arıza çözümünde hızlı sonuç almak için bizi aramanız yeterlidir. Çünkü biz en profesyonel vaiallant teknik servisliği yapan kuruluşuz.

Teknik hizmet birimimiz almak istediğiniz kombinizin arızasında Ataşehir Vaillant Servisi ile başarılı biçimde kaliteli hizmeti siz halkına sunmaktadır. Kombi bakımı son derece önemli bir daldır bilgi ve becerisi olmayan şahıslara müdahale ettirmemeniz gerektiğini size hatırlatmak isteriz. Can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmayın! Uzman tekniker ve teknisyen ile çalışmanız önerilmektedir.

Kombiniz de sık karşılaşılan şikayetlerin başında kalorifer kısmı çalışır banyo ve lavaboya sıcak su gelmiyor şeklinde şikayetlerdir  bu ve bunun gibi arızalı kombileri kısa zaman içerisinde yapmaktadır. kombiler bulunduğumuz zaman içerisinde icat edilen en sağlam ve kullanışlı ısınma ve sıcak su ihtiyacı sağlayan cihazdır.

Ataşehir Vaillant Servisi sadece arıza için değil rutin olarak senede veya altı ay içerisinde kombinize bakım yapmaktadır. Bakımı yapılan kombi tasarruf demektir. Güvenli ısınma demektir. Sizde Ataşehir halkı olarak cihazınıza bakım ve baca temizliğinde teknik servisimizi armanız yeterlidir. Bakımlı kombi demek uzun ömürlü az yakan konfor sağlayan demektir. Kalorifer peteklerinin içerisinde zamanla çamur ve kirlenmeler meydana gelir İlaç ve makine bir saat yıkanması sislere çok şey kazandırır. Petek yıkanmasını dört yılda bir önermekteyiz.

 

kombiklimaservisii

Mesajınızı bırakın