• 0216 470 95 79 - 0532 470 47 51

Tantavi Vaillant Servisi

Tantavi Vaillant Servisi

  Tantavi Vaillant Servisi Servisimiz Tantavi Mahallesinde  vaillant markalı kombi cihazlarının onarımını ve rutin yıllık bakımını profesyonel anlamda gidermektedir. Ümraniye ilçesinde satılan ve kullanılmakta olan vaillant kombi özel olarak servis hizmetleri teknik servisimiz tarafından sağlanmaktadır.  Isıtma sistemlerinin arıza çözümünde çabuk sonuç almak için bizi aramanız yeterlidir. Neden biz? Tantavi mahallesinde çok profesyonel vaillant tamiratını teknik servisliğini yapan kuruluşuz.

 

Servis hizmet birimlerimiz almak istediğiniz vaillant kombiniz arızasında Tantavi Vaillant Servisi ile başarılı anlamda profesyonel hizmeti siz Ümraniye sakinlerine  sunmaktadır. Kombi bakımı son derece önemli bir daldır bilgi ve tecrübesi olmayan şahıslara müdahale ettirmemeniz gerektiğini size hatırlatmak isteriz. Can ve mal güvenliğinizi de tehlikeye atmayın!  Güvenilir eleman ve ustalar ile çalışmanız önerilmektedir.

 

Vailllant kombinizde fazla karşılaşılan durumun ilkinde kalorifer kısmı çalışır banyo ve musluğa sıcak su gelmiyor şeklinde arızadır. Tantavi Vaillant Servisi bu ve bunun gibi arızalı vaillant kombileri kısa zaman içerisinde yapmaktadır. Vaillant kombiler bulunduğumuz süre içerisinde icat edilen en sağlam en kullanışlı ısınma ve sıcak su ihtiyacı sağlayan cihazlardır.

 

Tantavi Vaillant Servisi arıza onarımı için değil rutin olarak yılda bir veya altı ayın içerisinde kombinize bakım yapmaktadır. Bakımı yapılan vaillant kombi tasarruf demektir. Güvenilir iklimlendirme demektir. Sizde Ümraniye halkı olarak vaillant cihazınıza bakım ve baca temizliğinde teknik servisimizi armanız kafidir. Bakımlı kombiler demek uzun ömürlü minimum yakan konfor sağlayan kombi demektir. Kalorifer peteklerinin içerisinde zamanla çamur ve kirlenmeler meydana gelir İlaç ve makine bir saat yıkanması sislere çok şey kazandırır. Kombi petek yıkanmasını beş yılda bir yapılmasını önermekteyiz.

kombiklimaservisii

Mesajınızı bırakın