• 0216 470 95 79 - 0532 470 47 51

Koşuyolu Vaillant Servisi

Koşuyolu Vaillant Servisi

Koşuyolu vaillant servisi kombi  arıza bakım üzerine hizmet vermektedir.  Piyasada bulunan tüm vaillant markalı kombi cihazlarının tüm bunlarna servisimiz tarafınca yıllardır satış sonrası teknik servis sağlamaktadır.

Bu kombi cihazları kışın soğuklarda yoğun olarak kullanıma maruz
kalmış olduğundan belirli zamanlarda tertipli olarak bakıma alınması gereklidir.

 

Bu bakım ve onarımı Koşuyolu Vaillant Servisi gibi ustalaşmış bir iş yerine yaptırmış olmanız siz değerli üyelerimizin çıkarına olacaktır.
Elektrik, su ve gaz ile cihazların arızalanmasına yol açan nedenlerin başında bakımsızlık gelir bakımı yapılmayan kombi sık olarak arıza oluşturmaya adım atar su kaçakları meydana gelir yada gaz kaçağı şeklinde arızalar meydana gelmeye başlar bakımı yapılmış kombide bu tip sorunlar ortadan kalkar kışı rahat ve konfor içinde geçirmiş olmuş olmuş olursunuz. Sizde kombi yada klima cihazınıza bakım için Koşuyolu Vaillant Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Firmamıza kombi güvenle teslim edebilirsiniz çünkü hepimiz işimizi Koşuyolu mahallesinde en iyi icra eden teknik servisiz. 40 yıldan fazladır ısıtma ve soğutma iklimlendirme alanında etkinlik göstermekteyiz. Koşuyolu Vaillant Servisi olarak bakım yaparken neler yapılır kısaca data vermek isteriz sizlere.

 

1. Filtre tozlardan ve çamurdan arındırılır.
2. Gaz kaçakları denetim edilir.
3. Alev oluşum yeri temizlenir.
4. Genleşme takına azot basılır
5.  Baca duman atışı denetim edilir.
6. Ateşleme birimleri denetim edilir

 

Bu ve bunun şeklinde bir sürü işlem tarafımızdan profesyonel olarak yapılmaktadır. Sizleri de binlerce mutlu müşterilerimiz şeklinde aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Koşuyolu vaillant servisi sizden gelen talepleri kısa süre içerisinde çözüme kavuşturacaktır.

kombiklimaservisii

Mesajınızı bırakın