• 0216 470 95 79 - 0532 470 47 51

Ademyavuz Vaillant Servisi

Ademyavuz Vaillant Servisi

Adem Yavuz Servisimiz vaillant markalı kombi cihazlarının tamirini ve rutin yıllık bakımını profesyonel anlamda yapmaktadır kullanılmakta olan vaillant cihazlarına özel olarak servis hizmeti teknik servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Isıtma sistemlerinin arıza çözümünde hızlı sonuç almak için bizi aramanız yeterlidir. Çünkü biz Ademyavuz ilçesinde en profesyonel vaillant teknik servisi yapan kuruluşuz.

Teknik hizmet birimimiz almak istediğiniz vaillant kombi arızasında Ademyavuz Vaillant Servisi ile başarılı biçimde kaliteli hizmeti siz Ümraniye halkına sunmaktadır. Kombi bakımı son derece önemli bir daldır bilgi ve becerisi olmayan şahıslara müdahale ettirmemeniz gerektiğini size hatırlatmak isteriz. Can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmayın! Yetkili tekniker ve teknisyen ile çalışmanız önerilmektedir.

Vailllant kombinizde sık karşılaşılan şikayetlerin başında petek kısmı çalışır banyo ve lavaboya sıcak su gelmiyor şeklinde şikayetlerdir. Ademyavuz Vaillant Servisi bu ve bunun gibi arızalı vaillant kombileri kısa zaman içerisinde yapmaktadır. Vaillant kombiler bulunduğumuz zaman içerisinde icat edilen en sağlam ve kullanışlı ısınma ve sıcak su ihtiyacı sağlayan cihazdır.

Ademyavuz Vaillant Servisi sadece arıza için değil rutin olarak senede veya altı ay içerisinde kombinize bakım yapmaktadır. Onarımı yapılan vaillant kombi tasarruf demektir. Güvenli ısınma demektir. Sizde Adem yavuz halkı olarak vaillant cihazınıza bakım ve baca temizliğinde teknik servisimizi armanız yeterlidir. Bakımlı kombi demek uzun ömürlü az yakan konfor sağlayan demektir. Kalorifer peteklerinin içerisinde zamanla çamur ve kirlenmeler meydana gelir İlaç ve makine bir saat yıkanması sislere çok şey kazandırır. Petek yıkanmasını dört yılda bir önermekteyiz.

kombiklimaservisii

Mesajınızı bırakın