• 0216 470 95 79 - 0532 470 47 51

Altınşehir Vaillant Servisi

Altınşehir Vaillant Servisi

Altınşehir Vaillant Servisi kombi cihazlarının tamirini ve rutin yıllık bakımını profesyonel anlamda yapmaktadır. satılmakta ve kullanılmakta olan vaillant cihazlarına özel olarak servis hizmeti teknik servisimiz tarafından sağlanmaktadır.  Isınma sistemlerinin arıza çözümünde hızlı sonuç almak için bizi aramanız yeterlidir. Çünkü biz  Altınşehir en profesyonel vaillant teknik servisliği yapan kuruluşuz.

Teknik hizmet birimimiz almak istediğiniz vaillant kombiniz arızasında  Altınşehir Vaillant Servisi ile güzel biçimde kaliteli hizmeti siz Ümraniye halkına sunmaktadır. Kombi bakımı son derece önemli bir daldır bilgi ve becerisi olmayan şahıslara müdahale ettirmemeniz gerektiğini size hatırlatmak isteriz. Can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmayın!  Yetkili tekniker ve teknisyen ile çalışmanız önerilmektedir.

Vailllant kombinizde sık karşılaşılan şikayetin başında petek kısmı çalışır banyo ve lavaboya sıcak su gelmiyor şeklinde şikayetlerdir. Bu ve bunun gibi arızalı vaillant kombileri kısa zaman içerisinde yapmaktadır. Vaillant kombiler bulunduğumuz zaman içerisinde icat edilen en sağlam ve kullanışlı ısınma ve sıcak su ihtiyacı sağlayan cihazdır.

Altınşehir Vaillant Servisi sadece arıza için değil rutin olarak senede veya altı ay içerisinde kombinize bakım yapmaktadır. Onarımı yapılan vaillant kombi tasarruf demektir. Güvenli ısınma demektir. Sizde Ümraniye halkı olarak vaillant cihazınıza bakım ve fan temizliğinde teknik servisimizi armanız yeterlidir. Bakımlı kombi demek uzun ömürlü az yakan konfor sağlayan demektir. Kalorifer peteklerinin içerisinde zamanla çamur ve kirlenmeler meydana gelir İlaç ve makine bir saat yıkanması sislere çok şey kazandırır. Petek yıkanmasını dört yılda bir önermekteyiz.

kombiklimaservisii

Mesajınızı bırakın