• 0216 470 95 79 - 0532 470 47 51

Erenköy Vaillant Servisi

Erenköy Vaillant Servisi

 Erenköy mahallesinde kombi ve klima arıza bakım üzerine hizmet vermektedir.  Piyasada bulunan tüm vaillant markalı kombi cihazlarının tüm bunlarna servisimiz tarafınca yıllardır satış sonrası teknik servis sağlamaktadır.

  Bu kombi cihazları kışın soğuklarda yoğun olarak kullanıma maruz kalmış olduğundan belirli zamanlarda düzenli olarak bakıma alınması gereklidir.  Bu bakım ve onarımı Erenköy Vaillant Servisi gibi profesyonel bir firmaya yapmış oldurmanız siz değerli ziyaretçilerimizin çıkarına olacaktır.

Elektrik, su ve gaz ile cihazların arızalanmasına neden olan sebeplerin başlangıcında bakımsızlık gelir bakımı yapılmayan kombi sık olarak arıza yapmaya adım atar su kaçakları meydana gelir yada gaz ne kadarağı şeklinde arızalar meydana gelmeye adım atar bakımı yapılmış kombide bu tip problemler ortadan kalkar kışı rahat ve konfor içinde geçirmiş olursunuz. Sizde kombi veya klima cihazınıza bakım için Erenköy Vaillant Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.
Firmamıza vaillant aletinızı güvenle teslim edebilirsiniz çünkü bizler işimizi Erenköy mahallesinde en iyi yapan teknik servisiz. 40 yıldan fazladır ısıtma ve soğutma iklimlendirme alanında etkinlik göstermekteyiz. Erenköy Vaillant Servisi olarak bakım yaparken neler yapılır yani informasyon vermek isteriz sizlere

 

1. Filtre tozlardan ve çamurdan arındırılır.
2. Gaz kaçakları denetim edilir.
3. Alev oluşum yeri temizlenir.
4. Genleşme takına azot basılır
5.  Baca duman atışı kontrol edilir.
6. Ateşleme birimleri kontrol edilir

 

Bu ve bunun benzer biçimde bir sürü işlem tarafımızdan ustalaşmış olarak yapılmaktadır. Sizleri de binlerce mutlu müşterilerimiz şeklinde aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Erenköy vaillant servisi sizden gelen talepleri kısa süre içinde çözüme kavuşturacaktır.

kombiklimaservisii

Mesajınızı bırakın