• 0216 470 95 79 - 0532 470 47 51

Esenevler Vaillant Servisi

Esenevler Vaillant Servisi

 Servisimiz  Esenevler Mahallesinde  vaillant markalı kombi cihazlarının tamirini ve rutin yıllık bakımını profesyonel anlamda yapmaktadır. Ümraniye ilçesinde satılmakta ve kullanılmakta olan vaillant cihazlarına özel olarak servis hizmeti teknik servisimiz tarafından sağlanmaktadır.  Isıtma sistemlerinin arıza çözümünde çabuk sonuç almak için bizi aramanız yeterlidir. Çünkü biz  Esenevler mahallesinde en profesyonel vaillant tamiratını ve  servisliği yapan kuruluşuz.

 

Teknik hizmet birimimiz almak istediğiniz vaillant kombiniz arızasında Esenevler Vaillant Servisi ile başarılı anlamda profesyonel hizmeti siz Ümraniye halkına sunmaktadır. Kombi bakımı son derece önemli bir daldır bilgi ve becerisi olmayan şahıslara müdahale ettirmemeniz gerektiğini size hatırlatmak isteriz. Can ve mal güvenliğinizi de tehlikeye atmayın!  Güvenli tekniker ve teknisyen ile çalışmanız önerilmektedir.

 

Vailllant kombinizde sık karşılaşılan şikayet’in başında kalorifer kısmı çalışır banyo ve lavaboya sıcak su gelmiyor şeklinde şikayetlerdir. Esenevler Vaillant Servisi bu ve bunun gibi arızalı vaillant kombileri kısa zaman içerisinde yapmaktadır. Vaillant kombiler bulunduğumuz süre içerisinde icat edilen en sağlam ve kullanışlı ısınma ve sıcak su ihtiyacı sağlayan cihazlardır.

 

Esenevler Vaillant Servisi arıza onarımı için değil rutin olarak yılda bir veya altı ay içerisinde kombinize bakım yapmaktadır. Bakımı yapılan vaillant kombi tasarruf demektir. Güvenilir ısınma demektir. Sizde Ümraniye vatandaşı olarak vaillant cihazınıza bakım ve baca temizliğinde teknik servisimizi armanız yeterlidir. Bakımlı kombi demek uzun ömürlü az yakan konfor sağlayan demektir. Kalorifer peteklerinin içerisinde zamanla çamur ve kirlenmeler meydana gelir İlaç ve makine bir saat yıkanması sislere çok şey kazandırır. Petek yıkanmasını beş yılda bir önermekteyiz.

kombiklimaservisii

Mesajınızı bırakın