• 0216 470 95 79 - 0532 470 47 51

Göztepe Vaillant Servisi

Göztepe Vaillant Servisi

Göztepe mahallesinde kombi ve klima arıza bakım üzerine hizmet vermektedir.  Piyasada bulunan tüm vaillant markalı kombi cihazlarının tamamına servisimiz tarafından yıllardır satış sonrası teknik servis sağlamaktadır.  Bu kombi cihazları kışın soğuklarda yoğun olarak kullanıma maruz kaldığından belirli zamanlarda düzenli olarak bakıma alınması gereklidir.  Bu bakım ve onarımı Göztepe Vaillant Servisi gibi profesyonel bir firmaya yaptırmanız sizlerin çıkarına olacaktır.


Elektrik, su ve gaz ile cihazların arızalanmasına neden olan nedenlerin başında bakımsızlık gelir bakımı yapılmayan kombi sık olarak arıza yapmaya başlar su kaçakları meydana gelir yada gaz kaçağı gibi arızalar meydana gelmeye başlar bakımı yapılmış kombide bu tip sorunlar ortadan kalkar kışı rahat ve konfor içerisinde geçirmiş olursunuz. Sizde kombi veya klima cihazınıza bakım için Göztepe Vaillant Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Firmamıza vaillant cihazınızı güvenle teslim edebilirsiniz çünkü biz işimizi Göztepe mahallesinde en iyi yapan teknik servisiz. 40 yıldan fazladır ısıtma ve soğutma iklimlendirme alanında faaliyet göstermekteyiz. Göztepe Vaillant Servisi olarak bakım yaparken neler yapılır kısaca bilgi vermek isteriz sizlere

 

  1. Filtre tozlardan ve çamurdan arındırılır.
  2. Gaz kaçakları kontrol edilir.
  3. Alev oluşum yeri temizlenir.
  4. Genleşme takına azot basılır
  5. Baca duman atışı kontrol edilir.
  6. Ateşleme birimleri kontrol edilir

Bu ve bunun gibi bir sürü işlem tarafımızdan profesyonel olarak yapılmaktadır. Sizleri de binlerce mutlu müşterilerimiz gibi aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Göztepe vaillant servisi sizden gelen talepleri kısa süre içerisinde çözüme kavuşturacaktır.

Göztepe Vaillant Servisi  kombi cihazlarının tamirini ve rutin yıllık bakımını profesyonel anlamda yapmaktadır.  Satılmak ta ve kullanılmakta olan Kombi cihazlarına özel olarak servis hizmeti teknik servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Isıtma sistemlerinin arıza çözümünde hızlı sonuç almak için bizi aramanız yeterlidir. Çünkü biz en profesyonel kombi teknik servis yapan kuruluşlardan bir tanesiyiz.

Teknik hizmet birimimiz almak istediğiniz kombinizin arızasında Göztepe Vaillant  Servisi ile başarılı biçimde kaliteli hizmeti siz halkına sunmaktadır. Kombi bakımı son derece önemli bir daldır bilgi ve becerisi olmayan şahıslara müdahale ettirmemeniz gerektiğini size hatırlatmak isteriz. Can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmayın! Uzman tekniker ve teknisyen ile çalışmanız önerilmektedir.

Kombiniz de sık karşılaşılan şikayet in başında kalorifer kısmı çalışır banyo ve lavaboya sıcak su gelmiyor şeklinde veya kombi çok sesli çalışıyor yakıt sarfiyatı arttı doğalgaz faturası yüksek gelmeye başladı şikayetlerdir. Göztepe Vaillant Servisi  bu ve bunun gibi arızalı kombileri kısa zaman içerisinde yapmaktadır.

Göztepe Vaillant Servis sadece arıza için değil rutin olarak senede veya altı ay içerisinde kombinize bakım yapmaktadır. Bakımı yapılan kombi tasarruf demektir. Güvenli ısınma demektir. Sizde Acıbadem halkı olarak cihazınıza bakım ve baca temizliğinde teknik servisimizi armanız yeterlidir. Bakımlı kombi demek uzun ömürlü az yakan konfor sağlayan demektir. Önemli hususlardan biride Kalorifer peteklerinin içerisinde zamanla çamur ve kirlenmeler meydana gelir bu kirlenme evin ısınmasına çok fazla engel olmaktadır. İlaç ve makine bir saat yıkanması sislere çok şey kazandırır. Petek yıkanmasını dört yılda bir önermekteyiz.

Peki biz Vaillant Göztepe Servisi olarak cihazınız arızalandığında ve bizi aradığınız da nasıl bir yol izliyor . Teknisyen çalışanımız ilk olarak size şikayetinizi sorar kombi ile alakalı nasıl bir sorunla karşılaştığınızı anlar ve o iş ve parça üzerine yoğunlaşarak arıza bulma yoluna gider. Arızalı durum ve parça için size bilgi verilir kabul ederseniz işleme devam ederek Vaillant kombinizi tamirini gerçekleştir. Göztepe Vaillant Servisleri hızlı ve kaliteli sonuçlar ile size teknik servis hizmeti vermektedir.

kombiklimaservisii

Mesajınızı bırakın