• 0216 470 95 79 - 0532 470 47 51

Maltepe vaillant servisi

Maltepe vaillant servisi

Maltepe vaillant servisi kalite güven vaillant cihazınızın arızasında biz varız. Servisimiz Maltepe ilçesinde bulunan yeni şübesi ile kısa sürede sizden gelen çağrıya cevap vermektedir. Biz Vaillant kombi için tamir. bakım, onarım teknik servis hizmeti veriyoruz. 15 yıldır bu iş üzerine

Maltepe Servisimiz Vaillant kombi cihazlarının tamirini ve rutin yıllık bakımını profesyonel anlamda yapmaktadır.  Satılmak ta ve kullanılmakta olan Kombi cihazlarına özel olarak servis hizmeti teknik servisimiz tarafından sağlanmaktadır. Isıtma sistemlerinin arıza çözümünde hızlı sonuç almak için bizi aramanız yeterlidir. Çünkü biz en profesyonel vaillant teknik servisliğini yapan kuruluşuz.

Teknik hizmet birimimiz almak istediğiniz kombinizin arızasında Maltepe vaillant Servisi ile başarılı biçimde kaliteli hizmeti siz halkına sunmaktadır. Kombi bakımı son derece önemli bir daldır bilgi ve becerisi olmayan şahıslara müdahale ettirmemeniz gerektiğini size hatırlatmak isteriz. Can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmayın! Uzman tekniker ve teknisyen ile çalışmanız önerilmektedir.

Kombiniz de sık karşılaşılan şikayet başında kalorifer kısmı çalışır banyo ve lavaboya sıcak su gelmiyor şeklinde şikayetlerdir  bu ve bunun gibi arızalı kombileri kısa zaman içerisinde yapmaktadır. kombiler bulunduğumuz zaman içerisinde icat edilen en sağlam ve kullanışlı ısınma ve sıcak su ihtiyacı sağlayan cihazdır.

Maltepe Vaillant Servisi sadece arıza için değil rutin olarak senede veya altı ay içerisinde kombi bakım yapmaktadır. Bakımı yapılan kombi tasarruf demektir. Güvenli ısınma demektir. Sizde Maltepe halkı olarak cihazınıza bakım ve baca temizliğinde teknik servisimizi armanız yeterlidir. Bakımlı kombi demek uzun ömürlü az yakan konfor sağlayan demektir. Kalorifer peteklerinin içerisinde zamanla çamur ve kirlenmeler meydana gelir İlaç ve makine bir saat yıkanması sislere çok şey kazandırır. Petek yıkanmasını dört yılda bir önermekteyiz.

Maltepe bölgesinde aşağıda harita üzerinde servis verdiğimiz adres sınırı belirtilmiştir.

kombiklimaservisii

Mesajınızı bırakın