• 0216 470 95 79 - 0532 470 47 51

Yalı Vaillant Servisi

Yalı Vaillant Servisi

Yalı Vaillant Servisi Yalı mahallesinde kombi, klima bakım onarım yoğun olarak teknik servisi ağına sahiptir. Yalı da satılmakta olan tüm vaillant markalı kombi ve klima iklimlendirme cihazlarının her daim servis veya arıza bakım kaydını oluşturmaktayız.

 

Yalı vaillant servisi Bu anlamda servis almak arzu ettiğiniz hizmeti en kaliteli vaziyette vermektedir. Kombi, klima bakımında veya onarımda teknik olmayana kişiler ya da kurumlarla çalışmak son derece tehlikeli bir durumdan yetkisiz bilgisi olmayan bir birimin vaillant markanıza kim bilir ki nasıl zararlar verebilmektedir.

 

Çok ufak fiyatlarla kombinize onarım yapalım şeklideki reklam afiş yazılarına itibar etmemenizi Yalı vaillant servisi  olarak tavsiye etmekteyiz. Vaillant cihazlar günümüz şartlarında en kaliteli malzeme ve teknoloji ile üretilmiş kombilerdir. Vaillant kombinize yılda bir kere onarım yapılması siz değerli Yalı halkının çıkarına olmaktadır.

 

Bakımın faydaları nedir? Kombinizin makine çalışması ortalama beş yıl uzamaktadır. Gereksiz yere harcan enerji kaybının önüne geçilir.Yalı vaillant servisi ile yapılan kombi bakımlarında profesyonel teknik ekip ve alet ve takımla hizmet vermekteyiz. Yapmanız ihtiyaç duyulan bir tek bize ulaşmaktır. Kısa süre içinde hizmet verebilmekteyiz.

kombiklimaservisii

Mesajınızı bırakın